• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Najciekawsze miejsca na terenie Chorwacji

Odkryj piękno Ukrainy
Pomimo tego, że Ukraina jest naszym największym sąsiadem, to jednak w kwestii turystyki kraj ów wciąż nie został jeszcze przez nas dostatecznie poznany – o wiele częściej decydujemy się na wyjazd do krajów położonych chociażby na południu Europy, podczas gdy dosłownie za naszą granicą znajduje się kraj mogący nam zaoferować całe mnóstwo świetnych rzeczy. Jeśli więc szukamy dla siebie rzeczywiście ciekawego miejsca, to zdecydowanie powinniśmy nieco zainteresować się właśnie Ukrainą.
Do tych absolutnie najważniejszych miast w tym kraju zalicza się rzecz jasna położony w stosunkowo niewielkiej odległości od polskiej granicy Lwów, który przez całe wieki należał do naszego kraju – w związku z tym aktualnie możemy w nim podziwiać całe mnóstwo śladów polskiej kultury. Ukraina jest jednak na tyle rozległym państwem, że dobrze jest pojechać trochę dalej na wschód, bowiem także i tam możemy znaleźć coś ciekawego. Fantastycznym przykładem może tu być chociażby Kijów, który aktualnie na pewno zalicza się do absolutnie najpiękniejszych europejskich stolic.
Wybierając się na Ukrainę będziemy mogli zwiedzić tak dużo ciekawych atrakcji, że jedna wycieczka z pewnością nie wystarczy nam do całkowitego poznania tego wspaniałego kraju. Równocześnie jednak warto zainteresować się nią nieco bliżej, chociażby dlatego, że w zachodniej jej części znajdziemy wiele śladów polskiej kultury, zatem będzie to dla nas doskonała lekcja historii.

1. Przejrzyj

2. Dowiedz się teraz

3. Sprawdź teraz

4. Sprawdź tutaj

5. Przeczytaj to

Categories: Podróże

Comments are closed.