• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Odkrywanie piękna Włoch z biurem podróży

Co warto zwiedzić na Starym Kontynencie?
Być może przyroda Europy może się wydawać dla bardzo wielu nudna, przynajmniej jeżeli porównać Europę z Afryką, to jednakże nie można na pewno powiedzieć, iż europejskie miasta są gorsze od tych miast, które są położone na innych kontynentach. Chociaż i z tą przyrodą to wcale nie jest powiedziane, że na przykład nasze góry są mniej atrakcyjne – różne są gusta. Warto jednakże zastanowić się w takim razie co w istocie warto zobaczyć. Skupmy się na miastach. Na początek oczywiście Polska… Rewelacyjnym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Gdańsk, lecz także choćby Sandomierz.
Warto pojechać w Tatry i morze. Generalnie w Polsce nie brakuje ciekawych miejsc. Dla miłośników wyjazdów za granicę można polecić wycieczki last minute do Pragi. Trzeba wiedzieć, że Praga jest ładnym miastem – wartym przynajmniej trzech dni zwiedzania. Warto jednakże starać się zostać w stolicy Czeskiej Republiki trochę dłużej, aby mieć możliwość chłonąć atmosferę miasta. Jeśli wchodzą w grę krótsze podróże, bardzo interesującym miejscem jest Czeski Krumlov. Pewnie niezbyt wielu mieszkańców Polski kojarzy tę miejscowość – bez dwóch zdań jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na większą uwagę zasługują również niemieckie miasta. Czyli choćby Berlin – umiejscowiony całkiem blisko polskiej granicy. Berlin to w tym momencie spora metropolia, w końcu to stolica Niemiec. Jednak w porównaniu do przykładowo Frankfurtu, Berlin wcale nie wygląda na bogate miasto – przynajmniej jeśli brać w rachubę niemieckie realia. Fantastycznym miejscem na organizację wycieczki jest również Amsterdam – zwłaszcza stolica Holandii powinna podobać się młodym imprezowiczom. Tego typu miast i miasteczek można wymienić bardzo wiele. To pokazuje, iż nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To pewnik.

1. Sprawdź teraz

2. Kliknij tutaj

3. Sprawdź to

4. Sprawdź teraz

5. Dowiedz się teraz

Categories: Rekreacja

Comments are closed.